O firmie

Poznaj nas, poznaj naszą historię

Poznaj naszą historię
Nasz sukces

Novaphone to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora GSM i IT. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy podchodzą z wielkim zaangażowaniem to swoich zadań i posiadają wieloletnie doświadczenie nabyte w branży na kluczowych stanowiskach w największych polskich firmach. Ich wiedza, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta przyczyniają się do szybkiego rozwoju firmy.

Wszystko zaczęło się jak w amerykańskim śnie, 3 osoby, każda posiadająca najwyższe kwalifikacje w swojej branży postanawiają założyć firmę. Ich wizja jest mocna i cel sprecyzowany. Wynajmują jeden pokój 20 mkw i w krótkim czasie opracowują strategię i konsekwentnie dążą do jej realizacji.

Po 3 latach firma zatrudnia 20 wykwalifikowanych osób w centrum Warszawy, posiada biuro 400mkw i realizuje z nadwyżką założone cele w tym w 2018 roku rozwój nowego kanału sprzedaży – sklep online GSM24.pl skierowany do klientów indywidualnych.

Novaphone nieustannie doskonali swoją ofertę, wybierając do współpracy najlepszych partnerów. Doświadczenie we współpracy, indywidualne podejście oraz wysokie kompetencje zespołu pozwalają firmie na dopasowanie idealnej oferty nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Ponad 0
producentów w ofercie
0%
wzrost rok do roku
Ponad 0
nowych projektów każdego roku
0%
pozytywnych relacji z klientami